Apel RC Wrocław Centrum

Drodzy,

Z inicjatywy Andrzeja Justa (który wystąpił z Klubu) prowadzimy akcję przygotowania posiłków dla bezdomnych z ośrodka  Ogrzewalnia przy ul. Gajowickiej 62.

Andrzej gotuje u siebie w Michałkowej, jest w stanie przygotować 70 posiłków- jeden posiłek dziennie dla 70 osób - po naszej stronie jest zbieranie środków na zakupy i transport.

Z gromadzeniem środków na zakupy prosimy o dokonywanie wpłat na numer konta:

77 1090 1522 0000 0001 0807 7819 Andrzej Just.      Tytuł wpłaty - posiłki dla bezdomnych.

Mamy  problem z transportem - Michałkowa leży na Przełęczy Walimskiej.

Andrzej jest gotowy ewentualnie dostarczyć gary (2 gary, szczelne) do Pszenna przed Świdnicą.

Trzeba odebrać we Wrocławiu,  pojechać po napełnienie ich do Andrzeja  (w Michałkowej trzeba być o 17:00, w Pszennie o 18:00, posiłek będzie wydawany o 19:00).a później zdać je we Wrocławiu.

(Odbieramy puste gary we Wrocławiu, jedziemy do Michałowej lub Pszenna tam po napełnieniu wracamy do Wrocławia a po wydaniu posiłków zdajemy puste garnki w miejscu pobrania we Wrocławiu)

Nie mamy wystarczającej liczby chętnych, niestety, głównie z przyczyn epidemicznych.

Wziąłem na siebie koordynację transportu, oczekuję na zgłoszenia pod adresem mailowym: astarzyk@pessanus.pl  .

Uprzejmie proszę o wsparcie akcji.

Pozdrawiam Was serdecznie,

Maciek Starzyk