Apel Szpitala im. Marciniaka

Szanowni Państwo,

pragnę złożyć Państwu serdeczne podziękowania za okazane nam do tej pory ogromne wsparcie.

Pacjenci oraz personel Szpitala im. Marciniaka zawsze w trudnych sytuacjach mogli liczyć na Państwa pomoc i szczodrość. Niestety bezprecedensowa sytuacja epidemiologiczna związana z pandemią wywołaną wirusem SARS - CoV – 2 w naszym kraju sprawiła, iż niestety, znów jako Szpital jesteśmy w potrzebie.

Zwracam się zatem do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej, które pomoże nam nadal funkcjonować w tak trudnym dla nas wszystkich czasie.

Przedsiębiorcy, którzy pragnęliby odpowiedzieć na apel i wesprzeć Szpital, zgodnie z tzw. tarczą antykryzysową, mogą liczyć na szereg korzyści związanych z darowiznami na rzecz podmiotów wykonujących działalność leczniczą.

Dziękujemy Państwu za każdą pomoc, za środki finansowe, dary rzeczowe czy wsparcie personelu posiłkami. To oznaka wielkiego serca i ogromne wsparcie dla personelu medycznego pozostającego na pierwszej linii frontu.

Darowizny można przekazywać na poniższe konto bankowe:

Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka – Centrum Medyny Ratunkowej

ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa 2, 54-049 Wrocław

Nr rachunku: 65 1020 5226 0000 6402 0577 3801         z dopiskiem "COVID - 19"

Pozostałe dane:   REGON: 006320384         NIP: 899-22-28-560

Numer Księgi Rejestru Zakładów Opieki Zdrowotnej Wojewody Dolnośląskiego: 000000001344

Krajowy Rejestr Sądowy: KRS 0000040364

Katarzyna Kapuścińska