Centrum Dialogu RC Biała Podlaska

XIV Centrum Dialogu Rotary

Zapraszamy wszystkich na XIV Centrum Dialogu Klubu Rotary Biała Podlaska. Tematem tegorocznej edycji jest wpływ pandemii na różne sfery życia jednostek i społeczności.

Będziemy również rozmawiać o tym, jak może się zmienić nasz świat po jej zakończeniu.

Z uwagi na panujące warunki tegoroczne Centrum Dialogu zrealizowaliśmy w formie filmowych wystąpień dotyczących, m.in. polityki, ekonomii, działalności charytatywnej oraz kultury i sztuki.

Zaprosiliśmy do udziału:

• Wawrzyńca Konarskiego - politologa, rektora Akademii Biznesu i Finansów Vistula,
  • Mariana Nogę - ekonomistę, byłego członka Rady Polityki Pieniężnej z Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu,
  • Roberta Tonderę - aktora Teatru Rampa w Warszawie,
  • Waldemara Malickiego - pianistę i satyryka,
  • Jurka Owsiaka - organizatora Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Filmy będziemy publikować sukcesywnie w ciągu najbliższego miesiąca. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się już na żywo, aby prowadzić kolejne rozmowy w ramach Centrum Dialogu.

w imieniu RC Biała Podlaska,

Janusz Matusiak                                                Jarosław Meleszko

Członek Zarządu                                                   Prezydent Klubu