GOTUJEMY DLA OGRZEWALNI BRATA ALBERTA II

Szanowni,

raport z gotowania dla podopiecznych ośrodka Brata Alberta cd.

Dzisiaj minął 16 dzień kuchcenia. Na razie udaje się nam gotować codziennie coś innego. Ostatnie 7 dni to ogórkowa, ,łazanki, kartoflanka, barszcz ukraiński, karczek pieczony w rękawie, fasolka po bretońsku i kurze udka. Do tego przeróżne dodatki , wkładki . etc.

Codzienne owoce i teraz już 15 bochenków chleba , to reguła.

Dla zobrazowania ilościowego:   „wydaliśmy” ponad 1100 solidnych porcji obiadowych z dodatkami, ponad 200 bochenków chleba i ponad 1200 owoców.

Przed nami jeszcze 6 dni do poniedziałku włącznie. Na Święta planujemy bardziej świątecznie. Damy jeszcze radę , choć bywa ciężko!

Może Wasze żony coś przygotują , lub upieką na święta wzorem Asi Oktaba. Asia z córką upiekły już 14 ( czternaście) blach pysznego ciasta.

Poprzedni apel w tej sprawie spotkał  z całkowitą obojętnością. Może teraz…..

Finansowo dajemy też radę, ale każde wsparcie będzie mile widziane.

Klub Panorama wpłacił 1000 zł, Wrocław dorzucił jeszcze 500 zł , a rodzina Oktabów zrobiła zakupy za ponad 500 zł.

Transport też funkcjonuje bez problemu . Podziękowania dla Maćka D. Artura  i Marty.

Następny raport już po  świętach.

.

Życzymy zdrowia,