Jan Koloczek – malowane marzenia -25.01.2019

Szanowni Państwo,

uprzejmie zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Jan Koloczek – malowane marzenia”, 25 stycznia o godzinie 16.30 w Muzeum Etnograficznym przy ul. Traugutta 111-113.

Będzie można porozmawiać z artystą, który przybliży nam swoją pracę. O dziełach opowie wraz z Joanną Kurbiel, kuratorką ekspozycji. Oprowadzanie odbędzie się przed oficjalnym otwarciem wystawy.

Mamy nadzieję gościć Państwa na spotkaniu Przyjaciół Muzeum Narodowego. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do 24 stycznia, drogą e-mailową (stowarzyszenie@mnwr.pl).

W imieniu Pana Piotra Oszczanowskiego, dyrektora Muzeum Narodowego, Pani Elżbiety Berendt, kierowniczki Muzeum Etnograficznego oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Muzeum Narodowego we Wrocławiu,

Małgorzata Matuszewska