Klub 2019 - 2020

Szanowni Przyjaciele!

Zaczynamy kolejny okres w historii naszego klubu, aby służąc innym ponad własną korzyść, promując wysokie normy etyczne, świadczyć pomoc humanitarną wszystkim potrzebującym oraz pomagając budować dobrą wolę i pokój na świecie.

Wierzę, iż nasza misja spotka się z pozytywnym odzewem ze strony każdego kto się zetknie z naszą działalnością i razem będziemy dalej podążać ścieżką prowadzącą do  zaspakajania potrzeb wszystkich potrzebujących.

W myśl hasła kadencji Prezydenta Rotary International Elekta Marka Maloneya na  rok 2019-2020 „Rotary łączy świat”  nasza organizacja łączy rotarian z wielu miast i kontynentów, kluby, dystrykty, organizacje, społeczności – jednym słowem Rotary łączy świat.

Service above self!

Z rotariańskim pozdrowieniem.

PREZYDENT RC WROCŁAW PANORAMA
Marek Reksa