Ochronne maseczki rotariańskie

Drogie Rotarianki, Drodzy Rotarianie,

za zgodą DG Janusza Kozińskiego przesyłam informację od RC Warszawa Żoliborz nt. maseczek z logiem Rotary Polska:

Mając na uwadze, że obowiązek noszenia maseczek w pomieszczeniach pozostanie z nami zapewne jeszcze na długo, Klub Rotary Warszawa Żoliborz za zgodą Gubernatora zbiera zamówienia od wszystkich klubów na ochronne maseczki rotariańskie – eleganckie na wszelkie spotkania, konferencje, zakupy, a także do autobusu, pociągu i samolotu. Wszystkie maseczki będą miały logo "Rotary Polska", zatem można je potraktować również jako rekwizyt promujący nasz ruch. Koszt ostateczny skalkulowany po oszacowaniu popytu – będzie w granicach 30-40 zł. Maseczki wielokrotnego użytku będą wykonane z dobrej jakości materiału, zapewniającego komfortowe noszenie oraz trwałość. Zamówienia od klubów prosimy wysyłać na adres warszawazoliborz@rotary.org.pl Ideą tego projektu jest zaopatrzenie Rotarian w dobry produkt, a ewentualny zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczone na projekt FASD, od lat prowadzony przez RC Warszawa Żoliborz. Byłoby bardzo pięknie, gdyby uczestnicy Konferencji Dystryktu w Białymstoku w październiku wszyscy byli wyposażeni w takie maseczki...

Zapraszamy do składania zamówień - ze względów praktycznych grupowo, klubami.

Zgłoszenia i wpłaty przyjmuje w imieniu członków naszego klubu Skarbnik