Profesorze gratululujemy!

Poniższa notatka zamieszczona jest na stronie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu:

*

Prof. dr hab. Jan Twardoń prezesem PTNW

Informujemy, że w dniu 19 września 2020 roku, na XLVII Walnym Zebraniu Delegatów Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych, Pan prof. dr hab. Jan Twardoń z Katedry Rozrodu Zwierząt z Kliniką Zwierząt Gospodarskich we Wrocławiu objął funkcję Prezesa Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych w kadencji 2020 - 2023.

W imieniu całej społeczności akademickiej Wydziału składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

*

W imieniu Prezydenta klubu oraz wszystkich członków klubu składamy naszemu koledze Janowi gratulacje i życzymy dalszych sukcesów zarówno na drodze zawodowej jak i w działalności społecznej.