RC Zamość XIV Mistrzostwa w strzelaniu

XIV MISTRZOSTWA DYSTRYKTU 2231 W STRZELANIU

Z BRONI SPORTOWE.I O PUCHAR GUBERNATORA

ZAMOŚĆ 07.09.2019 r.

W związku z obchodami Jubileuszu 25 lecia naszego klubu, które będą miały miejsce 05.10.2019r., jesteśmy świadomi że część naszych przyjaciół nie zdoła z rożnych przyczyn dotrzeć w tym czasie do Zamościa.

Corocznie we wrześniu organizujemy zawody strzeleckie z broni sportowej. Mimo iż obie imprezy dzieli jedynie kilka tygodni, nie rezygnujemy z organizacji tych zawodów i dla wszystkich, którzy zechcą się jednak z nami spotkać w okresie powakacyjnym. kierujemy to zaproszenie.

Już po raz czternasty członkowie Rotary Club Zamość  mają zaszczyt zaprosić na kolejne, Mistrzostwa w Strzelaniu z Broni Sportowej o Puchar Gubernatora Dystryktu. które odbędą się7.09.2019 r. (sobota) na strzelnicy KSS „VIS" w Zamościu /obok Rotundy /.

Zawody są imprezą głównie integracyjną.

Dotychczasowe edycje dowiodły, że sportowa rywalizacja świetnie współgra z dobrą zabawą. W tym roku piknik i podsumowanie zawodów odbędzie się na terenie strzelnicy ok godz. 14.30 po „pełnym rozbrojeniu".

Kosztuczestnictwa120zł od osoby.

Patronat nad imprezą objęli: Gubernator Dystryktu 2231 oraz Prezydent Miasta Zamość.

Patronat medialny: Tygodnik Zamojski, Radio ESKA, TV Zamość, portal roztocze.net

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego:

Zbigniew Zukowski tel: 505 130 214

Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny są dostępne na stronie internetowej RC Zamość www.rotary.zamosc.pl

Prezydent RC Zamość

Krzysztof Bork