Rotariańska Wigilia we Wrocławiu

16 grudnia 2019 roku Rotary Club Wrocław Panorama był gospodarzem uroczystej Kolacji Wigilijnej wrocławskich klubów Rotary.

Gościny udzielił nam Hotel Radisson BLU, który jest siedzibą organizatora.. Pierwszy raz w historii wrocławskiego Rotary kolacja zgromadziła ponad 120 osób   Członków RC Wrocław, RC Wrocław Centrum oraz RC Wrocław Panorama.

Prezydenci tych klubów Marek Wójcik, Marek Starzyk i Marek Reksa złożyli życzenia w imieniu swoich klubów.

Atmosfera była fantastyczna. Kolendy śpiewaliśmy wspólnie z muzykami z zespołu Sygit Band który wraz ze swoimi wokalistami i stworzył piękną świąteczną atmosferę.

Wokalistami  i byli Prof. Jan Miodek znany z programów telewizyjnych ojczyzna polszczyzną, Ks. profesor Zdzisław Madej, wyjątkowy duchowny który jest między innymi solistą Opery wrocławskiej oraz Prof. Marek Sąsiadek Kierownik Katedry Radiologii Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ciężar przedsięwzięcia wzięli na siebie  past Prezydent RC Wrocław Panorama Marek Seredyn organizacja oraz past Prezydent RC Wrocław Maciej Sygit oprawa muzyczna.

foto: M.Reksa i M.Seredyn