Spotkanie z Prof. Krzysztofem Simonem

Dzień dobry.

Przypominam, że jutro będziemy mieli przyjemność goszczenia na naszym spotkaniu prof. Krzysztofa Simona. Poniżej załączam krótką wizytówkę o naszym gościu.

Urodził się w 1952 r. W 1977 ukończył studia medyczne w Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich. Podczas studiów odbył medyczne praktyki studenckie w Londynie, Szeged i Oviedo.
W 1980 roku uzyskał I stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych , w 1985 roku (AM Wrocław) otrzymał tytuł doktora nauk medycznych, a w 1993 stopień naukowy doktora habilitowanego. W 2004 prezydent RP nadał mu tytuł naukowy profesora nauk medycznych. Były Prezes (obecnie członek zarządu) Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych.
Prof. dr hab. med. Krzysztof Simon jest kierownikiem Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz ordynatorem oddziału chorób zakaźnych, konsultant wojewódzki w dziedzinie chorób zakaźnych.
Ceniony komentator telewizyjny na tematy związane z epidemią COVID-19

Profesor oprócz wygłoszenia swojej oceny obecnej sytuacji epidemiologicznej, zechciał również odpowiedzieć na kilka pytań. Spodziewamy się, że pytań do Profesora będzie bardzo dużo więc bardzo proszę o przesłanie pytań do mnie. Wspólnie z Andrzejem Ludkiem spróbujemy je pogrupować tak, abyśmy mogli poruszyć jak najwięcej interesujących nas problemów.

Przypominam, że w spotkaniu wezmą udział również koledzy z RC Wrocław Panorama.

Dla sprawnego rozpoczęcia spotkania proszę o dołączenie się do sesji 15 minut wcześniej czyli o godzinie 18:45 !!

Waldemar Giersz
Prezydent RC Warszawa City

Link do spotkania zostanie wysłany na adres mailowy członków klubu.

W imieniu Prezydenta RC Wrocław Panorama.