Wrocławski Bal Nadziei - 25.02.2010

Wrocław, dn. 25-11-2019

Fenix Charity Club

       50-107 Wrocław

     Sukiennice 5-7

 

Szanowni Państwo,

Fenix Charity Club wywodzący się z Clubu Lions, powstał w kwietniu 2010 roku, jest stowarzyszeniem zajmującym się realizacją zadań społecznie użytecznych w zakresie pomocy charytatywnej na rzecz środowisk, organizacji oraz osób potrzebujących. Szczególnie istotne i najczęściej podejmowane są przez nas działania związane z promocją i ochroną zdrowia.

Na przestrzeni ostatnich 10 lat udało nam się pozyskać środki finansowe, które wsparły centrum leczenia autyzmu, jak również zebrać kwotę niezbędną do przeprowadzenia operacji serca u dziecka ze skomplikowaną wadą wrodzoną serca. Pomogłyśmy powodzianom oraz wsparłyśmy zakup protez dla małej Juli Zalewskiej.

Dzięki osobistym kontaktom naszych członków w naszych działaniach wspierają nas światowe sławy takie jak zespół The Scorpions, Thomas Anders z Modern Talking czy wybitny skrzypek Nigel Kennedy. I tak mogliśmy pomóc dzieciom z autyzmem organizując we Wrocławiu 30 Sierpnia 2012r. 64 urodziny Rudolfa Schenkera z zespołu The Scorpions.

Wywodząc się z Wrocławia, działamy lokalnie, wierząc, że najskuteczniejsza jest pomoc dedykowana konkretnemu beneficjentowi, którego potrzeby jesteśmy w stanie precyzyjnie określić i w sposób najbardziej efektywny przyjść z pomocą.

Taką pomoc postanowiliśmy w najbliższym czasie skierować na rzecz Centrum Chorób Piersi – Breast Unit, działającego przy Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. W tym celu podjęliśmy się realizacji dużego przedsięwzięcia - Wrocławskiego Balu Nadziei, organizowanego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jacka Sutryka, który odbędzie się 25 stycznia 2020 r. w Sali Wrocławskiego Centrum Kongresowego zlokalizowanego przy Hali Stulecia, z którego całość dochodu zostanie przekazana na potrzeby w zakresie zakupu sprzętu i wyposażenia Centrum Chorób Piersi.

W balu wezmą udział przedstawiciele władz samorządowych, artyści przedsiębiorcy oraz inni Goście. Zaproszenie kierujemy do wszystkich ludzi dobrej woli i wrażliwego serca, zachęcając do zakupu zaproszeń/cegiełek oraz rozpowszechniania informacji o Balu wśród szacownego grona przyjaciół i partnerów.

W związku z powyższym pozwalamy sobie przesłać Państwu informację o możliwości uczestnictwa w tej imprezie, jednocześnie serdecznie zapraszając do kontaktu drogą elektroniczną pod adresem: info@wroclawskibalnadziei.pl  Dodatkowe informacje znajdziecie też Państwo na naszej stronie internetowej www.wroclawskibalnadziei.pl

 Chcielibyśmy jednocześnie zaznaczyć iż w związku z wielkością sali ilość miejsc jest ograniczona, obowiązywać więc będzie kolejność wykupywania miejsc.

Cena cegiełki za jedną osobę – 700 złotych.

Konto Nr. 29160014621884096140000001 BNP Paribas SWIFT: PPABPLPKXXX

 Pozostaję z poważaniem.

 Elżbieta Jeż-Poniżnik

Prezydent Stowarzyszenia

www.wroclawskibalnadziei.pl  

Tel: 602 640 017

Email: info@wroclawskibalnadziei.pl

 • Rotary na świecie
 • Rotary w Polsce
 • Rotarianin
 • ARCHIWUM
 • ODZNACZENIE P. HARRIS
 • NASZ GRANT
 • RC MICKIEWICZ
 • GALERIA ZDJĘĆ
 • ROTARACT
 • SATYSFAKCJA
 • PRZYJACIELE
 • CIEKAWOSTKI
Script logo   StudioStrona.pl