XXV Lat RC Zamość

Szanowni państwo

Koleżanki i Koledzy Rotarianie

Miło jest nam zakomunikować, ze Rotary Club Zamość w bieżącym roku obchodzi XXV - tą rocznicę swojego istnienia. Do rodziny rotariańskiej został przyjęty 20 września 1994 r,

Jest to szczególna okazja do podsumowania naszej dotychczasowej działalności, oceny efektów naszej pracy, Spotkania w gronie Przyjaciół Rotarian oraz wszystkich, którzy przyczynili się do funkcjonowania naszego klubu.

Będziemy wdzięczni za przyjęcie Zaproszenia do udziału w obchodach Jubileuszu w dniu 5-tego podziemia 2019r w Zamościu.

Program uroczystości przewiduje część oficjalną o godz. 12-tej w Sali Consulatus zamojskiego Ratusza, a następnie o godz. 19-tei bankiet jubileuszowy w salach ,,ARTIS" Hotel & Spa  Sitaniec 1.

W przerwie między obu wydarzeniami zaprosimy Państwa do zwiedzania naszego miasta w towarzystwie wykwalifikowanych Przewodników.

Zgłoszenia i rejestracja uczestników spotkania przyjmowane są na naszej stronie internetowej www.rotary.zamosc.pl  w zakładce ,,XXV - lecie RC Zamość" /tam znajdą Państwo szczegółowy program/.

Koszt uczestnictwa w bankiecie wynosi 250 zł/osoba - wpłaty proszę

dokonać na rachunek 71 1750 0012 0000 0000 2304 5443 z dopiskiem ,,Jubileusz".

Istnieje możliwość rezerwacji miejsc noclegowych w ,,Artis" Hotel & SPA

po preferencyjnych cenach na hasło ROTARY / 80 zł, pokój 2 -osobowy, 180 zł – pokój jednoosobowy ze śniadaniem i dostępem do strefy SPA tel. 84 / 677 22 00, fax 84 / 671 22 24,  e-mail: recepcja@hotelartis.pl

W w/w zakładce znajdą państwo adresy bazy hotelowej w Zamościu.

Z wyrazami Szacunku

Prezydent RC Zamość