Zaproszenie na Bal Charytatywny 1 luty 2020.

Drodzy Rotarianie,

Drodzy Przyjaciele,

Już po raz 12 Rotary Club Wrocław, będzie organizował Bal Charytatywny, którego dochód przeznaczy w tym roku na pomoc dzieciom potrzebującym wparcia medycznego (zarówno w Polsce (2 projekty) jak i na Ukrainie(1 projekt)).

Bal rozpocznie się w Hotelu Novotel Wrocław Centrum, w dniu 1-go lutego 2020 (sobota),  o godzinie 19:00 .

Więcej szczegółów w załączonym zaproszeniu.

Koszt zaproszenia dla jednej osoby wynosi 250 zł.  Pojedyncze zaproszenia trzeba zgłaszać do Eli Wroneckiej.

Z olbrzymią nadzieją liczymy na uczestnictwo szerokiego grona przyjaciół, ze wszystkich klubów Rotary we Wrocławiu.

Wspólnie organizowane wydarzenia Pro Arte jak i Wigilia, pokazały, że potrafimy się pięknie jednoczyć i współpracować.

Zaprzyjaźnione kluby Rotary Wrocław Panorama oraz Rotary Wrocław Centrum proszę o rozesłanie zaproszenia do swoich członków klubowych oraz przyjaciół.

Zachęcam wszystkich do zapisywania się, czynnego zaangażowania oraz przekazywania podarunków, zarówno na potrzeby licytacji jak i loterii fantowej.

Proszę o jak najszersze rozpropagowanie tej szlachetnej inicjatywy wśród swoich przyjaciół i znajomych oraz jak najszybsze zapisywanie się na bal.

Im więcej nas do czynienia dobra, tym  więcej dobra możemy czynić i tym lepiej będziemy się bawić podczas balu.

Wierzę, że ponownie spotkamy się w licznym gronie przyjaciół wszystkich klubów Rotary we Wrocławiu.

Wszystkie zgłoszenia należy kierować drogą telefoniczną jak i mailową do:

Ela Wronecka -  tel: +48 509 960 029  -  e-mail: ela.wronecka@wp.pl

Ela, podczas przyjmowania zapisów poda także adres pod który należy przekazywać fanty i przedmioty przeznaczone na licytację.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia wkrótce w Nowym Roku 2020,

Prezydent RC Wrocław